Společnost PRAKTIK spol. s r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku 19. prosince 1991. Od počátku vzniku se společnost orientovala na nákup a prodej ložisek SKF. Postupem času jsme rozšířili sortiment o ložiska ZKL, TIMKEN, KINEX, CODEX, lepidla a tmely LOCTITE, řemeny RUBENA a MEGADYNE, gufera, nářadí BAHCO, Cromwell, hydraulická těsnění HENNLICH a mnoho dalších produktů. Na nabízený sortiment máme autorizované zastoupení renomovaných výrobců.

Společnost PRAKTIK spol. s r.o. je především obchodní firmou. Přehled obchodních aktivit a autorizovaných zastoupení ukazuje na šířku záběru, která je založena na obchodní filozofii naší firmy – zajistit pro malé i velké firmy jejich vlastní útvar zásobování nebo alespoň jejich větší část a podílet se na optimalizaci jejich skladový zásob.
Vedle samotného prodeje však naše firma nabízí ještě technický servis poradenství v oblasti ložisek. V posledních letech se intenzivně spolu s SKF věnujeme práci se zákazníkem v oblasti servisních služeb – nabízíme služby v oblasti zajištění asistence při složitějších montážích, zajišťujeme diagnostická měření, optická ustavování atd.

Naše firma je připravena uspokojit všechny běžné i speciální požadavky našich zákazníků. Našim cílem je zajistit co nejširší sortiment výrobků vysoké kvality ve výhodných cenových relacích. Zajišťujeme pultový prodej ve vlastní prodejně i zásilkovou službu.


ISO 9001

V roce 2001 jsme reagovali na trend v oblasti jakosti a kvality výrobků a služeb a naše firma získala certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2009. V roce 2016 jsme úspěšně absolvovali další certifikační audit ISO 9001:2009. Aktuální certifikát je k nahlédnutí zde.VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Naše obchodní podmínky neleznete zde